Uzman Görüşü: İşte Potansiyeli Yüksek 3 Altcoin Mücevheri!

Bir boğa koşusunun ilk aşamalarında, potansiyeli olan kripto paralar hakkında bilgi istersiniz. Altcoinbuzz ekibinden kripto uzmanı Camille Lemmens’e göre, oyun alanı, bu boğa koşusu sırasında çok iyi performans göstermesi beklenen bir niş. Bu nedenle oyunlarla ilgili birkaç altcoin mücevherini ele alıyor. Uzman, ralli potansiyeli yüksek 3 token paylaşıyor.

İlk sıradaki altcoin: Decimated (DIO)

Decimated (DIO) bunlardan ilki. Kıyamet sonrası hayatta kalma oyunu. Bonus olarak, bazı harika siberpunk unsurları da var. Kapalı alfa test-net 20 Aralık’ta açıldı. Yani, sadece birkaç hafta önce. Bu ne anlama geliyor? Test-net için sadece gösteri zamanı değil, daha da önemlisi test zamanı.

Artık oyun geliştirmeye yardımcı olma fırsatınız var. Geliştiriciler geri bildirim bekliyor. Öte yandan bu, DIO token için de büyük bir fırsat olabilir. Şu anda yalnızca 16,5 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,04 dolar seviyesinde bulunuyor. Altcoin bu yıl %587 oranında artış gösterdi. Bu olabildiğince iyi.

İkinci sırada Beam (BEAM) var

Beam mahremiyetle ilgili. Bu da bu boğa koşusunda iyi performans göstermesini beklediğim bir başka token. Beam de onun cevherlerinden biri. Altcoin projesi 2018 yılına dayanıyor. Main-net’leri 2019 Ocak’ta yayına girdi. Ancak, BEAM token’ları geçen yıl Ekim ayına kadar piyasaya sürülmedi. Beam, yeniliği zarafetle birleştiriyor. Hibrit bir çözüm kullanıyor ve bunun için 2 protokole sahip:

  • Mimblewimble: Bu protokol gizlilik odaklı. Ayrıca ölçeklenebilirlik de ekliyor.
  • LelantusMW: Bu korumalı bir havuz. Eski parayı yakıyor ve geçmişi veya bağlantıları olmayan yeni bir tane oluşturuyor.

Platform ayrıca oyunlara da el atmış durumda. Ancak, DeFi alanına da katılacak. Bu gizli bir DEX ile birlikte geliyor.

Ayrıca bir NFT pazarı ve bir Beam Cüzdanı var. Bu cüzdan size gizlilik ve gizli seçeneklerinden tam olarak yararlanmanızı sağlıyor. Yani, bu cüzdana ihtiyacınız olacak. Standart bir EVM cüzdanı tüm gizli işlemlerle başa çıkamayacaktır. Tokenlarının piyasaya sürülmesiyle, altcoin için yeni bir bölüm başladı. Eski tokenları Merit Circle (MC) BEAM’e taşındı. Son 30 gün içinde %130 artış gösterdi. Pek çok şey oluyor ve sırada daha fazlası var.

Son sıradaki altcoin: Shrapnel (SHRAP)

Avalanche son zamanlarda ilgi odağı olmayı başardı. Şu anda iki faktör Avalanche’ı diğerlerinden ayırıyor:

  • Özellikle bankalardan gelen kurumsal ilgi.
  • Blockchain oyunları.

Şimdilik oyunlarla devam edelim. Şimdiye kadar oyun alanının boğa koşusu sırasında iyi performans göstermesi gerektiğini biliyor olmalısınız. Avalanche bu alanda en iyi yarışmacı olmak için hazırlanıyor. Şu anda en çok trend olan oyunları Shrapnel. Eğer fütüristik shoot-’em-up oyunlarını seviyorsanız, doğru yerdesiniz. Birinci şahıs nişancı veya FPS oyunu olarak da biliniyor.

Açıklığa kavuşturmak gerekirse, bu altcoin en yüksek piyasa değerine sahip Avalanche oyunu değil. Ancak, şu anda en sıcak oyun. Ayrıca SHRAP adında kendi token’ı da var. Bu da yakın zamanda, Kasım başında piyasaya girdi. Şu anda son 30 gün içinde %78 artış gösterdi. Bu bir AAA oyunu ve ekibin Xbox, HBO veya EA gibi sağlam geçmişleri var. Ama Avalanche’ın mutfağında daha fazlası var. Sıcak koltuğa oturabilecek bir sonraki oyun henüz başlamadı. O da ‘Off the Grid’. Bu 150 oyuncuya kadar bir Battle Royale oyunu. PvP (Oyuncuya karşı oyuncu) ve PvE (Oyuncuya karşı çevre) için hikayeler sunuyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz. Ayrıca, kripto piyasasının oldukça değişken ve riskli olduğunu hatırlatırız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir