Ali Taran’dan ‘Yetenek Sizsiniz’ itirafı! ‘Acun Ilıcalı şaka yapıyor sandım’

Toplam sekiz sezon yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye’de beş sezon (2009-2011, 2015-2018) jüri koltuğunda oturan Ali Taran, Roksan Kunter’in YouTube programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“ARAYAN ACUN ILICALI’YDI”

Bodrum’da gazeteci kılığına girip Fatih Terim’e bir şaka yaptım. İskeledeyken Acun Ilıcalı da geldi, ilk o zaman tanıştık. Birkaç gün sonra telefonum çaldı. Aslında tanımadığım numaraları açmam ama bunu açtım. Arayan Acun Ilıcalı’ydı. Bir program düşündüklerini, buna sıcak bakıp bakmayacağımı sordu. Ben bana şaka yapıldığını zannederek ‘Sıcak bakarım’ dedim.

“ŞAKA OLMADIĞINI ANLADIM”

71 yaşındaki ünlü reklamcı, “Telefon konuşması bittikten sonra uzun bir süre haber almadım. Daha sonra kendisiyle konuşunca aslında şaka olmadığını ve Yetenek Sizsiniz’e jüri üyesi olmaya davet edildiğimi anladım. Hatta programın ismini ben koydum ve logosunu yaptım” ifadelirini kullandı.

“İSİM BABASI BENİM”

Acun Ilıcalı isterse yeni bir TV projesi yapabileceğini dile getiren Ali Taran, “O Ses, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans’ın isimlerini ben buldum ve logolarını ben yaptım. Exxen’in de reklam ajansıyım. İsim babası da benim, logosunu da ben yaptım” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir