26 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Sürekli açılan yeni güzellik salonları, her yaptığının olay olması ve tabii ki de lüks hayatıyla son ayların en çok konuşulan isimleri Dilan Polat ve eşi Engin Polat. Lüks araçlar, uçak kiralamalar derken ikilinin serveti üzerinde de çokça spekülasyon dönmeye başladı. Dilan Polat ise bu suçlamaları reddetti. Ancak reddetme şekli tepkileri de beraberinde getirdi.

2. Geçtiğimiz aylarda uzun süreli aşk yaşadığı Oğulcan Engin’le yollarını ayıran Miray Daner, yaz aylarının başında Ata Caner Çerçioğlu’na gönlünü kaptırmıştı. Yaklaşık 4 aydır birlikte olan çiftin evlenmeyi planladıkları iddia edildi.

3. Arzum Onan ile boşanmasının ardından farklı isimlerle anılan Mehmet Aslantuğ geçtiğimiz gün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkat çekmişti. Ev halini paylaşmasının ardından kısa süre sonra paylaşımını profilinden kaldırmıştı. Bu hareketi bir kesim tarafından ‘kendini acındırma’ olarak yorumlanınca ünlü oyuncudan yeni bir açıklama geldi.

4. Son dönemlerin tartışma yaratan çifti Dilan ve Engin Polat’ın ‘kara para akladıkları’ iddiasının yankıları henüz geçmemişken, Sisi lakaplı Seyhan Soylu; çiftle ilgili akılalmaz iddialar ortaya attı!

5. Şeyma Subaşı’nın, Mohammed Alsaloussi ile muhteşem bir düğünle evlendikten kısa bir süre sonra boşanma kararı alması şaşırtmıştı. Ünlü isim Şeyma Subaşı’nın Mısırlı eşi Mohammed Alsaloussi’den ayrılacağı iddiaları, magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştı. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi’nin ayrılık nedeni sonunda ortaya çıktı. Subaşı’nın bu zorlu süreçte en büyük yardımcısı, eski eşi ve kızının babası Acun Ilıcalı olduğu konuşuluyor.

6. Konserde şarkısını seslendirdiği sırada bir hayranı tarafından saldırıya uğrayan ünlü şarkıcı Fatma Turgut, ilk kez açıklamalarda bulundu.

7. Bülent Ersoy’un hayatının anlatılacağı belgesel filmin detayları gün geçtikçe ortaya çıkıyor. Bergen filminin yapımcısı tarafından çekilecek olan film için Ersoy’un imzaladığı sözleşmedeki bir madde dikkat çekiyor.

8. Cumhuriyet ilan edilmeden sadece bir gün önce Çankaya Köşkü’nün mutfağında yaşananları konu alan Son Akşam Yemeği, 27 Ekim’de vizyona girecek. Film yayınlanmadan günler önce filmle ilgili görseller ve haberler gelmeye başladı. Filmde Atatürk’ü canlandıran Onur Tuna, Atatürk’ü oynama teklifi geldiğinde neler hissettiğini anlattı.

9. Mehmet Ali Erbil’in evlenmeye karar verdiği Gülseren Ceylan, yaşadıkları aşk hakkında ilk kez konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir